Przegląd Pieśni i Weekend Seniora

Zgłoszenia do 9 października

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej oraz Stowarzyszenie Wsparcia Osób Niepełnosprawnych i Seniorów „ŻYJ GODNIE” w Wejherowie zapraszają do udziału w V Rodzinnym Przeglądzie Pieśni Seniora w Wejherowie, który odbędzie się 16 października br. W najbliższą sobotę również przygotowano propozycje kulturalne dla seniorów.

 

Starosta Wejherowski i Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie wraz z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego serdecznie zapraszają do nieodpłatnego udziału w wydarzeniach, które odbędą się w sobotę 1 października br. w godz. 11.00-17.00 w siedzibie Muzeum w Wejherowie przy ul. Zamkowej 2a, w ramach programu 60+ Kultura / Weekend seniora z kulturą.
W programie zaplanowano warsztaty artystyczne dla seniorów o godz. 11.00 oraz koncert Towarzystwa Śpiewaczego im. Jana Trepczyka z Wejherowa o godz. 16.00
W godz. 11.00-17.00 będzie można bezpłatnie zwiedzić aktualne wystawy w Muzeum i Książnicy prof. G. Labudy
Wstęp wolny. Muzeum zaprasza.

Weekend Seniora

V Rodzinny Przegląd Pieśni Seniora odbędzie się 16 października br. (niedziela) o godzinie 14.00 w siedzibie Muzeum przy ul. Zamkowej 2A. Rejestracja uczestników prowadzona jest do 9 października 2022 roku. Formularz należy przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: zyj-godnie@wp.pl.
Kontakt telefoniczny: Jacek Drewa 513 005 980
Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie:https://www.muzeum.wejherowo.pl/d/aktualnosci/komunikaty/przeglad-piesni-seniora-zgos-sie-i-zaspiewaj/

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.