Zmiany i utrudnienia

Zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Gryfa Pomorskiego w Wejherowie nastąpi od 12 września. Od ronda w ul. Gryfa i Patoka do ul. Orzeszkowej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy w kierunku ul. Orzeszkowej.

Urząd Miejski w Wejherowie oraz wykonawca robót – firma MTM SA dołożą wszelkich starań, aby zminimalizować utrudnienia podczas prowadzenia prac budowlanych w tym rejonie. Jednak zmiany w ruchu i utrudnienia są nieuniknione.
Do 9 września zamknięty będzie wjazd na parking przy Parku Miejskim oraz dojazd do Pałacu Przebendowskich z powodu rozbiórki starej konstrukcji ulic i układania nowych nawierzchni na ul. Parkowej i ul. Zamkowej, a także przebudowy uzbrojenia podziemnego w tym sieci gazowej. Od 10 września przywrócony zostanie ruch na ulicy Zamkowej i Parkowej w Wejherowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Św. Jacka do skrzyżowania z ul. Wniebowstąpienia. Przejezdne będzie także skrzyżowanie ul. Zamkowej z ul. Klasztorną i ul. Parkową. Ten rejon to nadal teren budowy, więc należy zachować ostrożność.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.