Problemy wejherowskiego Gryfa

Piłka nożna

Piłkarze Gryfa Wejherowo regularnie remisują, a mecz z Wikędem w Luzinie przegrali. Światełkiem w tunelu była wygrana z Arką II Gdynia, ale z liderem z Chojnic wejherowianie znów przegrali.

 

Wejherowski Gryf zremisował u siebie z Czarnymi Pruszcz Gdański 3:3, mimo że do 80 minuty przegrywał trzema bramkami. Goście zachłysnęli się taką przewagą, a gospodarze rzucili się do skutecznych ataków.
Potem na wyjeździe wejherowianie niespodziewanie pokonali drugi zespół Arki Gdynia 3:1. Dwie bramki dla żółto-czarnych zdobył M. Dampc, a kolejną K. Baranowski.
W ostatnim dniu sierpnia piłkarze Gryfa na Wzgórzu Wolności zremisowali z Aniołami Garczegorze 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli M. Leske oraz K. Faltyński. W minioną niedzielę zmierzyli się z liderem rozgrywek Chojniczanką II Chojnice i przegrali 1:0. Wyrównana była tylko pierwsza połowa meczu, a w drugiej gospodarze ruszyli do ataku, a swoją przewagą udokumentowali zdobytym golem.
Wejherowianie zajmują 13. miejsce w tabeli IV ligi. Następny ligowy mecz Gryf zagra w sobotę, 10 września na Wzgórzu Wolności, gdzie o godz. 17:00 powalczy ze Spartą Sycewice.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.