Niebieskie bieganie

W najbliższą niedzielę odbędzie się festyn pod nazwą „Niebieskie bieganie po równe traktowanie & Motokrew”. 10 września br. w godzinach 9.00-14.00 w Parku Miejskim Wejherowie zaplanowano biegi na różnych dystansach, akcję zbiórki krwi oraz zabawę. Organizatorzy zapraszają!

 

Festyn, zorganizowany przez Wejherowskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem i Klub Motocyklowy Nine Six MC Poland North ma na celu integrację, promocję zdrowego trybu życia, i zasad fair play. Będzie też okazją, aby oddać potrzebującym najcenniejszy dar jakim jest krew. Zapisy na biegi odbędą się w godz. 8.00-9.45 . O godz. 10 zaplanowano wspólną rozgrzewkę, a kwadrans później pierwszy bieg na 300 metrów. Kolejne dystanse to 900 oraz 3000 metrów.
Akcja Motokrew będzie prowadzona w godz.10.00-14.00. Ponadto w programie znajdzie się m.in. loteria fantowa, koncerty muzyczne, stoisko ekologiczne EKOFABRYKA oraz stoiska gastronomiczne. Cały dochód uzyskany z cegiełek – pakietów startowych na biegi zostanie przekazany na rehabilitację osób ze spektrum autyzmu – podopiecznych Wejherowskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Autyzmem.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.