Rywalizacja i zabawa

Triathlon w Wejherowie i w gminie Wejherowo

W najbliższą sobotę 13 sierpnia br. na terenie Parku Miejskiego im. A. Majkowskiego w Wejherowie odbędą się zawody Porta Stoneman Triathlon Wejherowo 2022, jako zawody dla całej rodziny.

 

Zawody triathlonowe obejmują pływanie, biegi przełajowe i jazdę na rowerze. Podzielone są na trzy kategorie: Mega, Sprint i Mini oraz Dzieci. Start imprezy (pływanie) odbędzie się o godz. 9:45 na Jeziorze Zawiat w Bieszkowicach. Od godz. 10:00 w Parku Miejskim odbędą się biegi na różnych dystansach. Zawody kolarskie prowadzone będą na trasie Bieszkowice-Wejherowo.
Kategoria Mega Stonemen obejmuje pływanie na dystansie 1,5 km, jazdę na rowerze – 40 km oraz bieg przełajowy na 10 km.
Kategoria Sprint to: pływanie na 750 metrów, jazda rowerem na 20 km oraz bieg na 5 km.
Kategoria Mini to pływanie na 200 m, rower na 8 km i bieg na 2 km. Przewidziane są również zawody dla dzieci: Mini Kids Run: bieg na 300 m dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat oraz Mega Kids Run: bieg na 800 m dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Zawody dla dzieci rozpoczną się o godz. 14:15.
Żeby wziąć udział w zawodach trzeba przeczytać Regulamin i dokonać zgłoszenia wraz z opłatą. Regulamin zawodów oraz pozostałe informacje o Porta Stoneman Triathlon Wejherowo 2022 są na stronie: stoneman.pl
Kontakt: info@stoneman.pl, m.me/stonemantriathlon

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.