Oszczędzaj czas i pieniądze

Wystartował pod koniec listopada, ma skupiać w jednym miejscu wszystkie zniżki i promocje w powiecie wejherowskim – mowa o nowym projekcie agencji marketingowej GaboStudio jakim jest serwis www.wejherek.com.
Portal ukierunkowany jest na obsługę i rozwój rynku lokalnego. Docelowo ma zrzeszać jak największą liczbę jak najlepszych promocji i ofert na towary i usługi w mieście.
Serwis wejherek.com pozwala użytkownikom oszczędzić czas i pieniądze, skupiając w jednym miejscu najbardziej atrakcyjne okazje cenowe w danym mieście – komentuje Cecylia Kitowska, z firmy GaboStudio.
Kupuj najtaniej
Wejherek.com to gwarancja najlepszych promocji i najniższych cen. Aktualizowane na bieżąco statystyki pozwolą Ci sprawdzić czy dana oferta jest aktualna i zaplanować zakupy bez zbędnego ryzyka. Oglądaj, porównuj, wybieraj, decyduj – zawsze najtaniej.
Oszczędzaj czas
Nie musisz już marnować czasu na przeczesywaniu stron internetowych w poszukiwaniu okazji lub wielogodzinnych wyprawach po sklepach w pogoni za najlepszą ofertą. Od teraz wszystko znajdziesz w jednym miejscu, w zasięgu kilku kliknięć.
Prosta obsługa, przejrzysta nawigacja, szybkość działania i niezawodność. Zakupy nigdy nie były tak wygodne.
Jesteś u siebie
Tylko na wejherek.com dowiesz się, gdzie znaleźć najtańsze produkty i usługi na terenie miasta – od artykułów spożywczych, przez odzież i biżuterię, hotele i restauracje, finanse, elektronikę, motoryzację.
Nie musisz więcej szukać
Serwis wejherek.com do dyspozycji użytkowników oddaje wciąż rosnącą bazę danych firm i przedsiębiorstw w Twojej okolicy wraz z potrzebnymi Ci informacjami: adresem i lokalizacją na mapie, godzinami otwarcia, numerem telefonu, a także danymi do wystawienia faktury VAT.
– Dla przedsiębiorców  to potężne narzędzie, dzięki któremu mogą szybko dotrzeć do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku internetowym. Wejherek.com to konglomerat możliwości i nowa jakość na polskim rynku e-commerce – dodaje Gabriel Besta, właściciel GaboStudio.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.