Nowe punkty obsługi

Wejherowska Karta Mieszkańca

Od 1 czerwca działają trzy nowe punkty obsługi wniosków Wejherowskiej Karty Mieszkańca. Uruchomiono je w: EkoFabryce, Filharmonii Kaszubskiej i miejskiej bibliotece. Są one też czynne dłużej i w weekendy.

 

Kartę Mieszkańca może posiadać każdy mieszkaniec Wejherowa, który m.in. rozlicza w mieście podatek dochodowy, jest emerytem lub rencistą, a także jako osoba pełnoletnia posiada aktualną legitymację studencką lub szkolną.
Od czerwca działają dodatkowe punkty obsługi wniosków, w których można założyć Kartę także w godzinach popołudniowych i w weekendy (w przypadku biblioteki i Filharmonii Kaszubskiej):
• EKOFABRYKA, ul. Fabryczna 10 (w poniedziałki w godz. 7-18, od wtorku do piątku w godz. 7-15)
• Filharmonia Kaszubska, ul. Sobieskiego 255 (od poniedziałku do niedzieli w godz. 10-21)
• Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kaszubska 14 (w poniedziałki w godz. 8-15, od wtorku do piątku w godz. 10-18, w soboty w godz. 10-14)
Wejherowska Karta Mieszkańca uprawnia do korzystania z rabatów, zniżek i ulg korzystając z oferty naszych Partnerów. Lista firm, lokali, sklepów, instytucji znajduje się na stronie internetowej miasta. Jesteś przedsiębiorcą, stowarzyszeniem, klubem – złóż wniosek i zostań Partnerem Karty Mieszkańca.
Szczegółowy regulamin: www.wejherowskakarta.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.