Nagrody od św. Mikołaja

W grudniu na wejherowskim rynku pojawia się bożonarodzeniowy żłóbek, a wokół niego świerki i choinkowe ozdoby, przygotowane przez dzieci w ramach miejskiego konkursu. Czas już zabrać się do pracy, bo prezydent Wejherowa ogłosił kolejny konkurs.

Tak było w zeszłym roku. Święty Mikołaj - w tej roli prezydent K. Hildebrandt - obdarował upominkami wielu małych wejherowian.
Tak było w zeszłym roku. Święty Mikołaj – w tej roli prezydent K. Hildebrandt – obdarował upominkami wielu małych wejherowian.

Konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową przeznaczony jest dla dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych w Wejherowie. Do wykonania ozdób choinkowych należy wykorzystać materiał wodoodporny (np. plastik, metal, orzechy, suszone owoce, sznurek, pióra, skórę, korek, fizelinę, opakowania po jogurtach, modelinę, itp). Wielkość prac powinna być dopasowana do wielkości domowego drzewka świątecznego.
Na ocenę wpływać będzie pomysł dzieci i atrakcyjność wykonanej ozdoby. Każdy uczestnik konkursu może wykonać jedną pracę, która musi być podpisana (imię, nazwisko, nazwa szkoły i klasa).  Do każdej ozdoby choinkowej musi być przymocowany długi sznurek bądź wstążka.
Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone 6 grudnia br. w dniu św. Mikołaja na Placu Jakuba Wejhera. Po konkursie ozdoby zostaną zawieszone na drzewkach przy Świątecznej Szopce.
Prace należy dostarczyć w terminie do 29 listopada br. do Urzędu Miejskiego w Wejherowie, Plac Jakuba Wejhera 8, pokój nr 5.
Dodatkowych informacji udziela Urząd Miejski pod numerem tel. 58 677 70 58.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.