Sukcesy zawodników z Luzina

Występujący w IV lidze tenisa stołowego tenisiści z Luzina, w piątej kolejce rozgrywek wygrali w Bytowie z ZSP Jedynka. W 6. kolejce IV ligi tenisa stołowego zespół KTS-K GOSRiT Socha Meble Luzino podejmował we własnej hali zespół z Rumi. Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy, a ostatecznie zakończył się wynikiem 10:3 dla drużyny z Luzina. Punkty w meczu zdobyli: Rzoska Dagmar – 3,5 pkt, Płotka Waldemar – 3 pkt, Gruszczyński Krzysztof – 2,5 pkt i Płotka Magda – 1 pkt. Po sześciu kolejkach drużyna KTS-K GOSRiT Socha Meble Luzino zajmuje 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 pkt.
Magda Płotka reprezentowała Klub KTS-K GOSRiT Luzino na  II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek w  Gdańsku, gdzie zajęła 5. miejsce. Z kolei Katarzyny Płotka z tego samego klubu zajęła 3 miejsce na  II Wojewódzkim Turnieu Klasyfikacyjnym Kadetek, w którym startowało 27 zawodniczek.
W Pucku odbył się III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Posła na Sejm RP Kazimierza Plocke. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach, w których udział wzięło 40 zawodników. Wśród uczestników turnieju nie zabrakło zawodniczek z KTS-K GOSRiT Luzino Magdy i Katarzyny Płotka. Zawodniczki z Luzina zdominowały kategorie kobiet i spotkały się w finale. Po zaciętym meczu lepsza okazała się Magda i to ona została zwyciężczynią całego turnieju.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.