Wejherowska Liga

W organizowanym przez WAPN Błękitni Wejherowo Turnieju Mistrzów dla czołowych drużyn lig amatorskich z Wejherowa, Gościcina i Bożegopla Wielkiego zdecydowanie najlepsi okazli się przedstawiciele Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej.

W turnieju wystapiło łącznie 10 drużyn, po 4 najlepsze z WLPN (Amator Gościcino, GOSRIT Luzino, Jama Zła, San Marino) i Amatorskiej Ligi Orlika z Bożegopola (Jumby Bożepole, De Luxe, Husaria Bożepole, Huragan Bożepole) oraz mistrz i wicemistrz Ligi Orlika Gminy Wejherowo (ProFan Gościcino i Junak Gowino).
W finale spotkały się dwie najepsze drużyny WLPN: Amator Gościcino i GOSRIT Luzino. Minimalnie lepsi w tym pojedynku po golu Błażeja Miszki okazali się gracze z Gościcina i to oni cieszyli się z końcowego zwycięstwa w turnieju. Najlepszymi strzelcami turnieju zostali Max Graczyk i Paweł Rutkowski z 6 golami na koncie.
Z rozgrywek grupowych do półfinałów awansowały również dwie młode wejherowskie drużyny San Marino i Jamy Zła, co bardzo dobrze świadczy o poziomie organizowanej przy współudziale Urzędu Miasta Wejherowa Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej.
Relacja z turnieju na stronie : http://wlpn.futbolowo.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.