Wypromuj Kaszuby Północne

Stowarzyszenia Turystycznego „Kaszuby Północne” Lokalna Organizacja Turystyczna, której Wejherowo jest członkiem, ogłasza konkurs na najlepsze „Hasło promujące turystycznie Kaszuby Północne”.

– Celem konkursu jest turystyczna promocja regionu północnych Kaszub poprzez ciekawe, oryginalne hasło reklamowe, które będzie wykorzystywane w różnych materiałach promocyjnych, na stronie internetowej i portalu facebook  stowarzyszenia – mówi Jacek Thiel, wiceprezes stowarzyszenia. – Biorąc udział w konkursie, możemy aktywnie włączyć się w promocję regionu i mamy szanse wygrać atrakcyjna nagrodę.
Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 października 2013 r. na specjalnie przygotowanym formularzu uczestnika dostępnym na stronie kaszubypolnocne.pl, przesłać na adres mailowy: biuro@kaszubypolnocne.pl lub korespondencyjny (Plac Wolności 2, 84-100 Puck) treść wymyślonego hasła, promującego turystyczne Kaszuby Północne.
Nagrodami w konkursie są:
– 2 bilety na musical CABARET 15 listopada br. w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie
– 2 bilety na „Kolację dla głupca”, początek grudnia br. w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie
– udostępnienie łódki klasy Puck (dla max. 5 osób) do całodniowego rejsu po wodach Zatoki Puckiej, termin ważności do końca czerwca 2014
– wejściówka na rejs kutrem podczas Morskiej Pielgrzymki Rybaków po Zatoce Puckiej 28 czerwca 2014.
Fundatorami nagród są: Wejherowskie Centrum Kultury, Harcerski Ośrodek Morski w Pucku, Urząd Miasta Puck.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.