Brunon Gajewski skończył 90 lat

Brunon Gajewski, zasłużony wejherowianin i Honorowy Prezes Powiatowego Cechu Rzemiosł MiŚP ZP, obchodził 90. rocznicę swoich urodzin. Z tej okazji życzenia i gratulacje Jubilatowi złożyli w ratuszu prezydenci Wejherowa: Krzysztof Hildebrandt i Arkadiusz Kraszkiewicz oraz sekretarz miasta Bogusław Suwara.

 

– Drogi Jubilacie, dziękujemy Ci za wszystko, co zrobiłeś dla miasta przez 90 lat życia. Dziękujemy za wieloletnią działalność społeczną, w szczególności na rzecz edukacji i wejherowskiego rzemiosła, które zawdzięcza Panu swój sukces i rozwój – powiedział prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, składając Jubilatowi życzenia i wręczając okolicznościowy obraz na pamiątkę.
Brunon Gajewski przez wiele lat kierował wejherowskim Cechem Rzemiosł, angażując się w ważne dla miasta wydarzenia i przedsięwzięcia. Był liderem wielu inicjatyw społecznych, kulturalnych i edukacyjnych. Z jego inicjatywy powołano do życia Niepubliczną Szkołę Rzemiosł w Wejherowie, która później z pozyskanych przez Cech funduszy unijnych, doczekała się nowoczesnego budynku szkoły. Jubilat za swoją działalność i zaangażowanie otrzymał wiele wyróżnień i odznaczeń m.in. Szablę Kilińskiego, Srebrny Krzyż Zasługi, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.
Dziekując za życzliwość, uśmiech i owocną współpracę w poprzednich latach, do życzeń zdrowia i pomyślności dla pana Brunona dołącza się także redakcja „Pulsu Wejherowa”.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.