Prawie 100 uczestników

Harpuś w Świetlinie

Harpuś – rekreacyjna impreza na orientację była rozgrywana w Świetlinie w gminie Łęczyce. Na starcie stanęło prawie 100 uczestników.

 

24 drużyny rywalizowały na czterech trasach: zielonej, niebieskiej, czerwonej i czarne. Trasa zielona teoretycznie najłatwiejsza, zgromadziła 30 zawodników. Najszybsza z kompletem punktów była drużyna „Mardy Bum”, a dalej sołectwo Brzeźno Lęborskie, Strzebielino oraz przedszkolaki i Dzięcielec. Trasa niebieska, na której wystartowało 28 zawodników i zawodniczek, była najlepsza dla ekipy „Leo Team”, a dalej byli „Krejzole”, „Trolle”, „Grabusie – Harpusie”, „Zborowscy” „Kamerki” oraz „Kompas”.
Na trasę czerwoną wybiegło 15 zawodników, a zwyciężyli „Rozozinka” przed „NaRa”, Świetliki” i „Patataje”. Najtrudniejszą trasę czarną najszybciej pokonał Łukasz Kiełtyka ze Świetlina przed „Czyżyki 1”, „Zeb”, „Nawczanki”, „Kaczkowo”.
Na mecie uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Pomorski Klub Orientacji Harpagan oraz Gminną Instytucję Kultury i Bibliotekę w Łęczycach z siedzibą w Strzebielinie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.