Sukces Wikędu

Co raz lepiej radzą sobie na IV-ligowych boiskach zawodnicy GOSRiT/Wikęd Luzino, którzy po bardzo ciekawym meczu pokonali pretendenta do awansu, KS Chwaszczyno 4:2.
Spotkanie to zaczęło się pechowo, bo w 4 minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla gości. Pewnym egzekutorem okazał się Mirosław Mitura. Na gola wyrównującego nie trzeba było długo czekać, bo już w 10 minucie podanie Krzysztofa Wickiego na gola strzałem z 6 metrów, zamienił Paweł Politowski.  
Od tego momentu przewagę osiągnęli gospodarze, którą udokumentowali drugą bramką Macieja Nowaka. Goście ponownie doprowadzili do wyrównania. W 31 minucie znakomite dośrodkowanie na gola strzałem z głowy zamienił Paweł Piotrowski. Gdy wydawało się, że 1 połowa zakończy się remisem, gola na 3:2 pięknym strzałem zdobył Maksymilian Kenner.
Druga część meczy nie była już tak ciekawa. Gospodarze lekko się cofnęli, pozwalając gościom dłużej utrzymać się przy piłce. Wikęd w tej części meczu ograniczył się do kontrataków i właśnie jeden z nich przyniósł im 4 gola, kiedy strzał Jacka Wicon w 82 minucie z ponad 18 metrów znalazł drogę do siatki.
Po tym interesującym meczu Wikęd awansował na 4 miejsce w ligowej tabeli.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.