Jesienny Tułacz

W dniach 12-13 października Bractwo Przygody Almanak organizuje Nocny  Bieg na Orientację Jesienny Tułacz 2013. Będzie to już osiemnasta edycja zawodów. Impreza będzie rozgrywana na terenie gmin Luzino i Łęczyce. W tegorocznej jesiennej edycji weźmie udział blisko pół tysiąca osób.
– Nocny Bieg na Orientację Jesienny Tułacz 2013, skierowany jest do wszystkich, którzy chcą w niebanalny sposób spędzić wolny czas, sprawdzić swoje siły w odnajdywaniu nocą punktów w lesie, cenią sobie kontakt z przyrodą, chcą doskonale bawić się wraz ze znajomymi i rodziną w atmosferze zdrowej rywalizacji sportowej – mówi Małgorzata Pryśko, kierownik imprezy.
Podczas rajdu trzeba odnaleźć w terenie kilkanaście punktów kontrolnych, mając do dyspozycji mapę, kompas oraz sporo wytrwałości.
Uczestnicy będą mieli do wyboru  jedną z tras pieszych: 25 km (zespoły od 1 do 5 osób), 50 km (zespoły od 1 do 3 osób), 30 km scorelauf (zespoły od 1 do 3 osób) oraz trasę rowerową o dystansie 50 km (od 2 do 3 osób).
Patronat nad rajdem objęli: marszałek pomorski Mieczysław Struk,  prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, wójt gminy Luzino Jarosław Wejer, wójt gminy Łęczyce Piotr Wittbrodt.
Patronat medialny: „Puls Wejherowa i powiatu wejherowskiego”.
Kontakt: http://tulacz.almanak.pl/, https://www.facebook.com/INOtulacz
Kierownik imprezy: Małgorzata Pryśko, tel. 504 487 257,
gosia.prysko@almanak.pl
Prezes Bractwa Przygody Almanak: Wojciech Suchy, tel. 502 765 536, w.suchy@almanak.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.