Pożegnanie wakacji

Festyn na Osiedlu Fenikowskiego

Mieszkańcy osiedla Fenikowskiego na dobre pożegnali lato i wakacje, kiedy spotkali się na Jakubowej Polanie na festynie „Pożegnanie Lata”. Atrakcji jak zwykle nie brakowało.

 

Festyn „Pożegnanie Lata” od kilku lat jest stałym punktem w osiedlowym kalendarzu imprez, ale wyjątkiem był ubiegły rok, gdy przez pandemię nie można było go zorganizować.
– W tym roku mogliśmy wspólnie się pobawić na świeżym powietrzu i trochę pointegrować. Festyn organizujemy z myślą o dzieciach, którym kończą się wakacje i wracają do szkoły, a że na festyn przychodzą dzieci z rodzicami, to impreza ma charakter rodzinny – powiedział Mariusz Łupina, radny miejski i współorganizator festynu, dziękując władzom miasta za udzieloną pomoc.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników dmuchaną zjeżdżalnię i zamek do skakania, przejażdżki konne, watę cukrową, muzykę na żywo – DJ Darek, a także ognisko, które przygotował pan Wiesio z mieszkańcami. Można było również pograć w piłkę, a także skorzystać z placu zabaw i urządzeń fitness.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.