Pomorski Biznesplan

Rozpoczyna się IX edycja konkursu Pomorski Biznesplan 2013, skierowanego do zainteresowanych założeniem własnej firmy lub rozwojem małego przedsiębiorstwa.
Pierwszy etap konkursu trwa do 4 października 2013r. W tym terminie należy złożyć projekt biznesowy (pomysł założenia przedsiębiorstwa lub rozwoju małego przedsiębiorstwa działającego na terenie woj.pomorskiego).
Spośród zgłoszonych projektów komisja konkursowa wyłoni najlepsze, których autorzy przechodzą do kolejnego etapu. Zakończenie i ogłoszenie wyników konkursu przewidziane jest na 4 grudnia 2013 r.
Efektem dobrego pomysłu na własny biznes jest nagroda pieniężna lub rzeczowa, wsparcie w rozpoczęciu działalności gospodarczej, bezpłatne szkolenia i konsultacje ufundowane przez partnerów projektu.
Warunkiem udziału w konkursie jest zarejestrowanie się u Organizatora poprzez przesłanie arkusza informacyjnego wraz z oświadczeniem o akceptacji regulaminu oraz Projektu biznesowego na adres:
Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa,
ul. I Bryg. Panc. WP 28, 84-200 Wejherowo.
Zasady uczestnictwa, regulamin konkursu i arkusz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej
www.izba.tkchopin.pl

Głównym organizatorem konkursu jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Wejherowie przy współudziale Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Krajowej Izby Gospodarczej oraz władz samorządowych miast i gmin województwa pomorskiego.
Do konursu zgłosiły się miasta: Wejherowo, Reda , Rumia i Lębork oraz Gminy: Wejherowo i Luzino.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.