Debiutanci i legendy

Wejherowo Hip Hop Fest

W wejherowskim Parku Miejskim odbyła się piąta edycja „Wejherowo Hip Hop Fest”. Impreza powróciła) po ubiegłorocznej nieobecności, spowodowanej epidemią koronawirusa.

 

Podczas tegorocznej edycji przed wejherowską publicznością wystąpili czołowi polscy raperzy i „legendy” polskiego hip-hopu, ale też przyszłe gwiazdy sceny hiphopowej. Pod względem organizacyjnym wydarzenie było na najwyższym poziomie i cieszyło się dużym zainteresowaniem.
– Hip Hop Fest przyciąga do Wejherowa przede wszystkim młodszą publiczność. Cieszę się, że impreza ponownie odbywa się w naszym mieście, ponieważ poprzednie edycje pokazały, że jest zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia. Trzeba też zauważyć, że Hip Hop Fest to znakomita okazja na debiuty sceniczne dla wielu młodych i utalentowanych artystów z Wejherowa – ocenił występy Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa.
Na scenie zaprezentowali się: PHMK, Format, Forest, Noniemoge, Rudxbwooy. Dużym zainteresowaniem cieszył się występ młodej rodzimej grup WV. Po udanym występie wejherowian na scenie pojawili się: Ceiberstein, Miejska Narracja, NZP/Luzbukse. Zwieńczeniem wydarzenia był koncert Trill Pem oraz Kacper HTA, którzy zastąpili główną gwiazdę wieczoru – Hinola.
Współorganizatorami imprezy było miasto Wejherowo oraz Wejherowskie Centrum Kultury.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.