Mali piłkarze na boisku

Atrakcyjne lato z Błękitnymi na Jamajce

Przez dwa wakacyjne tygodnie grupa najmłodszych miłośników piłki nożnej miała wiele okazji do dobrej zabawy, rywalizacji i emocji. Zakończył się letni cykl zajęć piłkarskich, zorganizowany przez Wejherowską Akademię Piłki Nożnej „Błękitni” na boisku „Jamajka” przy ul. Partyzantów na Osiedlu Kaszubskim.

 

Trener Tadeusz Ciapa podziękował wszystkim młodym zawodnikom za aktywność i sportową postawę, a władzom miasta za wsparcie letnich zajęć.
Akcja Lato z „Błękitnymi” w Wejherowie organizowana jest od dziewięciu lat dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Wejherowo. W zakończeniu letnich wakacji z piłką na „Jamajce” wziął udział m.in. Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa.
– Dziękuję Wejherowskiej Akademii Piłki Nożnej, w tym waszym trenerom, opiekunom i rodzicom, za to, że mogliście atrakcyjnie spędzić część wakacji w mieście grając w piłką nożną. A wam dziękuję za to, że odłożyliście tablety i smartfony na bok, żeby pożytecznie spędzić czas na wolnym powietrzu i doskonalić umiejętność zespołowej gry w piłkę – powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz.
Podczas zakończenia zajęć dzieci otrzymały pamiątkowe medale, słodycze i zdjęcia biorących udział w zajęciach drużyn.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.