Zmiany w ruchu i utrudnienia

Modernizacje ulic

Z końcem czerwca br. na ul. Reformatów w Wejherowie wprowadzono tymczasową organizacja ruchu. Jest to związane z budową w ramach projektu „Rewitalizacja Śródmieścia Wejherowa” nowego połączenia drogowego między ul. 12 Marca i ul. Reformatów. Ograniczenie ruchu obowiązuje również na ul. Gryfa Pomorskiego, na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Dzięcielskiego.

 

Pierwszy etap tymczasowej organizacji ruchu na ul. Reformatów polega na rozebraniu chodnika po prawej stronie (od strony Klasztoru).
Na ul. Gryfa Pomorskiego na Śmiechowie, na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Dzięcielskiego, obowiązuje ograniczenie ruchu. Prace budowlane będą prowadzone przy zawężeniu jezdni do połowy szerokości. Lokalnie wykonawca wykonał mini objazdy, poprzez utwardzenie terenu przyległego do nawierzchni w pasie drogowym.

Budują dla mieszkańców – proszą o wyrozumiałość
Urząd Miejski w Wejherowie i wykonawcy robót – firma LATO-BRUK Latosiński Eugeniusz i Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych REWERS Agnieszka Wojciech Formela Sp.j. na ul Reformatów oraz firma Budowlano Drogowa MTM SA na ul. Gryfa Pomorskiego dołożą wszelkich starań, aby zminimalizować utrudnienia podczas prowadzenia prac budowlanych, jednak są one nieuniknione. Zakres prac jest rozległy i wiąże się z przejściowymi trudnościami.
Budując dla mieszkańców władze miasta i wykonawcy robót liczą na wyrozumiałość.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.