Ciekawe zajęcia

Oto komunikat Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który zaprasza dotychczasowych słuchaczy oraz nowe osoby na zajęcia.
W dniach od 16 do 27 września w godzinach od 10.00 do 14.00 będą prowadzone zapisy na I semestr nowego roku w Wejherowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Na zajęcia można się zapisać w siedzibie WUTW przy ulicy Kopernika 13.
Oprócz tradycyjnych zajęć sportowych, artystycznych i intelektualnych wprowadzamy nowe, ciekawe zajęcia z wiadomości o teatrze, połączone z przedstawianiem fragmentów sztuk, które organizuje dla nas Miejska i Powiatowa Biblioteka w Wejherowie. Ponadto będziemy mieć bardzo korzystne dla nas zajęcia z pielęgniarkami.
Wszystkich naszych wiernych słuchaczy zapraszamy. Zapraszamy też mieszkańców Wejherowa i powiatu wejherowskiego, którzy ukończyli 50 lat. Zapewniamy wysoki profesjonalizm zajęć, miłą, przyjacielską atmosferę, a także różne atrakcje: wycieczki, wyjazdy do teatrów i spotkania towarzyskie.
Zwracamy się też do szkół, instytucji oraz osób prywatnych: może ktoś jest w posiadaniu rzutnika (epidiaskopu) do wyświetlania obrazów, bądz klisz, urządzenie to jest nam bardzo potrzebne i chętnie odkupimy.

BoZ
Kontakt pod nr tel.
698 653 304,  
604 061 832   

e-mail do koordynatora:
ymca2012@wp.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.