Otwarcie Tiger Gym

Długo oczekiwane otwarcie Fitness Klubu Tiger Gym za nami. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonał Dariusz „Tiger” Michalczewski, Dariusz Jarzyński – właściciel wejherowskiego klubu, prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt i jego zastępca Bogdan Tokłowicz.

Prezydent Krzysztof Hildebrandt, Dariusz Michalczewski i wiceprezydent Bogdan Tokłowicz na moment przed otwarciem nowego klubu fitness i siłowni.
Prezydent Krzysztof Hildebrandt, Dariusz Michalczewski i wiceprezydent Bogdan Tokłowicz na moment przed otwarciem nowego klubu fitness i siłowni.

– Wybraliśmy Wejherowo na miejsce dla naszego klubu, ponieważ według nas jest to miasto nadziei. Mieszka tu za równo dużo aktywnych młodych, jak i starszych osób. Jest to miasto, w którym powstało dużo ścieżek rowerowych i miejsc aktywnej rekreacji – powiedział Dariusz Jarzyński, właściciel Tiger Gym.
Wejherowski Tiger Gym znajduje się w niedawno otwartym „WejherParku” przy głównej trasie, czyli krajowej „szóstce”. Do dyspozycji klientów jest siłownia, sala spinningowa i fitness oraz spa, w którym znajduje się 4-osobowe jacuzzi i dwie sauny (sucha i parowa).
Siłownia Tiger Gym Wejherowo wyposażona jest w nowoczesny w sprzęt renomowanej firmy. Każdy może otrzymać indywidualny program ćwiczeń, zaprojektowany przez doświadczonych specjalistów.
– To co najlepsze w naszych klubach, to przyjemna atmosfera. Miejsce zarówno dla młodych jaki i starszych osób. Cieszy mnie to, że zbliżamy się coraz bardziej do Europy. Powstaje coraz więcej fitness-klubów, dlatego jestem bardzo dumny z tego, że powstał kolejny Tiger Gym – stwierdził Dariusz „Tiger” Michalczewski.
– Taki klub jest z pewnością potrzebny w Wejherowie. Cieszę się że powstają miejsca, że biznes może iść w parze ze sportem. Mam nadzieję, że będą tu przychodzić liczni sympatycy  zdrowego stylu życia – mówił Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa.  
– Zapraszam do wejherowskiego Tiger Gym, by przyjemnie spędzić wolny czas i przy okazji popracować trochę nad kondycją. Proszę pamiętać, że kondycja to także koncentracja. Im ludzie więcej trenują, tym są bardziej wydajni, bardziej zadowoleni i radośni – dodał na  koniec Dariusz Michalczewski.
Tiger Gym w Wejherowie będzie otwarty 7 dni w tygodniu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.