Wikęd Luzino Mistrzem Polski

W Ełku odbywały się XIV Ogólnopolskie Igrzyska LZS. W imprezie, w której uczestniczyło ponad 900 sportowców ze środowiska wiejskiego z całego kraju, nie zabrakło piłkarzy KTS-K GOSRiT/Wikęd Luzino. 5-osobowa drużyna z Luzina w turnieju piłki nożnej reprezentowała województwo pomorskie.


Luzinianie okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie mecze i zdobyli tytuł Mistrza Polski LZS.
Skład drużyny KTS-K GOSRiT/Wikęd Luzino: Michał Katzor, Michał Dąbrowski, Jacek Wicon, Krzysztof Wicki, Krystian Opłatkowski, Grzegorz Płotka oraz Piotr Klecha.
Warto dodać, że w całym turnieju luzinianie zdobyli aż 36 bramek , a bogatym łupem bramowym podzielił się cały zespół, w tym grający „gościnnie” Piotr Klecha, na co dzień dyrektor GOSRiT Luzino oraz członek Rady Wojewódzkiej LZS.
Oprócz rywalizacji sportowej piłkarze mieli okazję poznać sportowców z małych ośrodków z całego kraju oraz uczestniczyć w imprezach integracyjnych.
Tuż po powrocie z Ełku, pokonali oni w meczu o mistrzostwo IV ligi Olimpie Sztum aż 0:4,. Dwie bramki zdobyli piłkarze uczestniczący w igrzyskach: Krystian Opłatkowski oraz Jacek Wicon.  

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.