Zabawa mimo deszczu

Gra mobilna „Znajdź mnie”

Z parasolami, w kapturach na głowach, ale z uśmiechami na twarzach wejherowianie uczestniczyli w sobotniej grze miejskiej. Na zakończenie Tygodnia Bibliotek, który przebiegał pod hasłem „Znajdź mnie w bibliotece”, Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła czytelników do gry mobilnej pn. „Znajdź mnie”. Chodziło oczywiście o poszukiwanie książek.

 

Uczestnicy wystartowali spod ratusza, aby w okolicach placu Jakuba Wejhera szukać książek, przy pomocy aplikacji w telefonie. W ciekawej i atrakcyjnej grze uczestniczyły m.in. rodziny. Nie brakowało rywalizacji i dobrej zabawy.
– Cieszymy się, że udział w naszej zabawie postanowiło wziąć tak wiele osób – powiedziała Ewelina Magdziarczyk-Plebanek,
dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wejherowie. – To właściwie pierwsza rzecz, którą mogliśmy zorganizować na otwartej przestrzeni, bez maseczek. W grze przewidzieliśmy ścieżki dla dorosłych i dla rodzin z dziećmi. Każdy mógł znaleźć lekturę dla siebie, wśród ukrytych książek było wiele nowości czytelniczych.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.