Biegi przełajowe w parku

21 września br. na terenie Parku Miejskiego im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie zostaną rozegrane Ogólnopolskie Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Wkrótce będzie można się zapisać na tę imprezę sportowo-rekreacyjną.
Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy „Wejher”, Wejherowskie Centrum Kultury i Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Gdańsku. Kierownikiem zawodów jest Zbigniew Rolbiecki – trener lekkiej atletyki. Biegi mają charakter otwarty i mogą wziąć w nich udział wszyscy chętni,  którzy nie mają przeciwwskazań lekarskich do udziału w zawodach biegowych.
Zawodnicy poniżej 18. roku życia muszą posiadać pisemną zgodę rodziców.
Dla uczestników, startujących w różnych kategoriach wiekowych przygotowane będa różne trasy, m.in. 300-metrowe trasy dla najmłodszych.
Bieg Open dla kobiet i mężczyzn zostanie rozegrany na dystansie 5 000 metrów. W tej kategorii obowiązuje dokonanie wpłaty w wys. 20 zł od osoby.
Biuro zawodów czynne będzie w amfiteatrze. Od godz. 9.00 przyjmowane będą zapisy do zawodów, ale nie później niż na 30 minut przed startem.
Karta Zgłoszeniowa i Regulamin Zawodów będą dostępne w internecie na stronie miasta: www.wejherowo.pl od 1 września oraz w Biurze Zawodów.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.