Mammobus w Wejherowie

Przy Centrum Handlowym „Kaszuby” w Wejherowie 19 i 20 kwietnia będą prowadzone badania mammograficzne przez mobilną pracownię LUX MED. Do bezpłatnych badań uprawnione są kobiety w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie były leczone z powodu raka piersi, a także: nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka.

Organizatorzy akcji proszą o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Na badanie powinno się zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii, jeśli takie były wykonywane.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo kobiet oraz personelu medycznego badania są wykonywane z zachowaniem wszelkich przewidzianych prawem i wewnętrznymi procedurami LUX MED środków ostrożności w zakresie, zarówno wyposażenia techników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta. Do dyspozycji pacjentek są m.in. środki do dezynfekcji rąk. W pracowni mogą jednocześnie przebywać tylko trzy osoby w maseczce ochronnej.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.