Pomposo w Operze Bałtyckiej

Muzyczne spotkanie dla całej rodziny

Pomposo i Wielki Dur to duet, który już kolejny sezon teatralny, poznaje sekrety Opery Bałtyckiej w Gdańsku. W najbliższą niedzielę będzie można obejrzeć spektakl online.

 

Każdy odcinek to okazja do niezwykłej przygody, poznania nowych ludzi i zgłębienia tajników muzyki. Opera Bałtycka zaprasza całe rodziny przed ekran 21 marca w niedzielę.
Premiera odcinka odbędzie się o godzinie 16, ale każdy odcinek można oglądać aż tydzień, co daje wiele okazji do wspólnej rozrywki.
Spektakl „Pomposo i…” tworzą artyści Opery Bałtyckiej – śpiewacy, muzycy i tancerze. Kody do transmisji dostępne na: www.operabaltycka.pl

 

Dla Czytelników

Otrzymaliśmy dwa 2 kody do transmisji online na spektakl „Pomposo i … Czerwony Kapturek” w Operze Bałtyckiej w Gdańsku, w niedzielę 21 marca o godzinie 16.00 – dla naszych Czytelników.
Aby zdobyć bezpłatny kod, trzeba na adres:
redakcja@pulswejherowa.pl wysłać hasło: Pomposo oraz podać swoje imię i nazwisko:
Na maile ze wspomnianym hasłem czekamy do jutra, czyli do piątku 19 marca do godziny 18.00. Wieczorem wylosujemy dwoje zwycięzców i odpowiemy osobom, które wygrały kody. Zostaną one przesłane na adres mailowy wylosowanych osób.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.