Gryf przegrywa

Gryf Wejherowo na własnym boisku został rozgromiony przez Unię Janikowo 1:4 w rozgrywkach III ligi. W meczu wyjazdowym Gryf przegrał z Pogonią II 3:2. Mecz rozstrzygnięty został w ciągu pół godziny pierwszej części, bo wtedy padły wszystkie gole.

Był to pojedynek prawie młodzieżowego składu wejherowian z doświadczonym walcem z Janikowa. Pierwsza połowa toczyła się przy znaczącej przewadze gości, a utrata tylko jednej bramki to efekt skuteczności bramkarza Gryfa.
W drugiej części młodzieżowcy Gryfa próbowali prowadzić bardziej otwartą grę, jednak zawodnicy Unii „karcili” ich kolejnymi golami. Gospodarze jedyną bramkę zdobyli z rzutu karnego po zagraniu ręką w polu karnym przez piłkarza Unii.
Gryf Wejherowo: Ferra, Blok, Lisiecki, Renusz, Baranowski, Wiśniewski, Hołtyn, Szymański, Duchowski, Koszałka, Panek.
W Szczecinie wejherowianie zaczęli wspaniale, bo w 3 minucie zdobyli bramkę po strzale M. Duchowskiego. Potem trzy gole zdobyli gospodarze i „załatwili” mecz. W 31 minucie P. Czerwiński strzelił gola dla Gryfa.
Gryf Wejherowo po 19 kolejkach zajmuje 19. miejsce.
Gryf: Ferra, Szymański (Formella), Baranowski, Kankowski, Panek, Lisiecki, Wiśniewski (Zaleski), Czerwiński (Hołtyn), Talaśka, Duchowski, Blok.