Sportowe wakacje

W Luzinie rozegrano ostatnią kolejkę Młodzieżowej Wakacyjnej Ligi Orlik 2013. To już druga edycja ligi, w której brało udział ponad 160 zawodników i zawodniczek oraz liczni kibice.

Zawodnicy z młodszej grupy rozgrywek Młodzieżowej Wakacyjnej Ligi Orlik 2013, wraz z trenerami i dyrektorem GOSRiT w Luzinie.
Zawodnicy z młodszej grupy rozgrywek Młodzieżowej Wakacyjnej Ligi Orlik 2013, wraz z trenerami i dyrektorem GOSRiT w Luzinie.

W kategorii 1999 i młodsi bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z zespołu Magda i Spółka. II miejsce zajął zespół Szwadron Wilków Alfa, a III Tęczowi Wojownicy. Najlepszym bramkarzem wybrano Marka Sielawę, obrońcą Magdę Kołacz, MVP Ligi został Dawid Gurski. Wszyscy wyróżniający się zawodnicy są ze zwycięskiej drużyny.
W roczniku 1995-1998 najlepszym zespołem okazali się Królewscy, którzy w meczu na szczycie pokonali FC Biedronkę 4:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna Huragan Bożepole.
Najlepszym bramkarzem ligi został Michał Roicki (FC Biedronka), obrońcą Michał Brzeski (FC Biedronka), a MVP Ligi Mikołaj Kędziora (Królewscy)!
Na koniec Dyrektor GOSRiT Luzino Piotr Klecha rozdał cenne nagrody, puchary, getry piłkarskie oraz rozlosowano sprzęt sportowy, m.in.  piłki oraz szalik FC Barcelony! Po zakończeniu zawodów wszyscy zawodnicy udali się na grilla. Impreza została dofinansowana przez Gminę Luzino oraz Urząd Marszałkowski.
Liga zorganizowana została przez KTS-K GOSRiT Luzino. w ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.