Bez Gryfa

Piłkarze Gryfa Orlex Wejherowo odpadli z rozgrywek Pucharu Polski w piłce nożnej. W meczu 1/16 pucharu na własnym boisku, zostali pokonani 3:1 przez pierwszoligowy GKS Tychy.
Honorowego gola strzelił pod koniec meczu Rafał Siemaszko. Gryf kończył mecz w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę otrzymał Przemysław Kostuch. W pierwszej połowie nasza drużyna parę razy zagroziła bramce tyszan. Natomiast druga połowa to tragedia. Po gwizdku sędziego, tyszanie ruszyli do ataku i w ciągu 15 minut strzelili dwa gole, co ustawiło dalszą część meczu. Bramkarz i obrońcy z Tychów grali o klasę lepiej i skuteczniej, czego dowodem jest końcowy wynik. Wprawdzie R. Siemaszko zdobył bramkę dla wejherowian, ale zaraz tyszanie strzelili trzeciego gola.
Pojedynek z GKS Tychy pokazał, że w tym sezonie rozgrywek Pucharu Polski, a także ligowych rozgrywkach, przynajmniej na początku, gryfici nie są tak zgrani, za mało zdyscyplinowani w grze i nieskuteczni. O końcowy sukces będzie niezwykle trudno. Wejherowianie popełniają zbyt wiele prostych błędów, za które płacą wysoką cenę.
Gryf Orlex Wejherowo: Tułowiecki – Skwiercz, Kostuch, Osłowski, Warcholak, Łuczak (Krzemiński), Szymański (Gicewicz), Siemaszko, Bejuk (Brzuzy), Dąbrowski, Dettlaff.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.