Policja przyjmie nowych funkcjonariuszy

Chcesz pomagać innym? Dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny? Szukasz ciekawej i stałej pracy? Zostań policjantem! Pomorska Policja w 2021 roku planuje przyjąć w swoje szeregi nowych funkcjonariuszy.

 

Oferta skierowana jest do młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wyższym wykształceniem po kierunkach przydatnych w Policji (prawo, administracja, ekonomia, bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne).
Aby rozpocząć karierę w Policji należy wypełnić wymagane dokumenty i dostarczyć je do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku lub do jednej z komend miejskich lub powiatowych z terenu naszego województwa. Po złożeniu dokumentów pracownik zespołu doboru wskaże dogodny termin do przeprowadzenia testu sprawności fizycznej i testu wiedzy ogólnej. Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej:
https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/rekrutacja.php
Każda osoba zainteresowana pełnieniem służby w Policji może uzyskać szczegółowe informacje na stronie www.wejherowo.policja.gov.pl oraz od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod numerami telefonów: (47) 742 98 13, (47) 742 97 13, (47) 742 97 32, a także osobiście w poniedziałek, środę, czwartek i piątek w godz. 8.00-15.00, a we wtorki w godz. 10:00-18:00 w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, ul. Dworcowa 14.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.