Najlepszy w Trójmieście album rockowy

Nagroda dla zespołu Bruno Światłocień

Wejherowski projekt artystyczny Bruno Światłocień pt. „Droga” zwyciężył w muzycznym plebiscycie tegorocznej edycji konkursu na płytę rockową w Trójmieście, organizowanym przez portal rock3miasto.pl. Tym samym album „Droga” został uznany za najlepszą płytę minionego roku w Trójmieście.

 

Autorem artystycznego projektu „Droga” zespołu Bruno Światłocień jest Bronisław Ehrlich, wszechstronny artysta – muzyk, poeta, plastyk, który od lat konsekwentnie kroczy swoją artystyczną ścieżką. „Droga” jest piątym albumem w dorobku tego artysty, na którym zarówno muzyka i teksty jak i mastering oraz mikst, są efektem pracy i wizji jednej osoby. Bronisław Ehrlich współpracuje z nim od samego początku z wejherowskim perkusistą Kordianem Sikorskim.
Nagrodzona tytułem „Płyta roku 2020 w Trójmieście” to duży sukces zespołu Bruno Światłocień. Album ukazał się w lipcu ubiegłego roku. Muzyka zespołu Bruno Światłocień to połączenie ambitne, darkwave, new wave z gotyckim rockiem, a to wszystko podlane jest sporą dawką melancholii ze szczyptą depresji.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.