Tytani przegrali w Elblągu

Piłka ręczna

W wyjazdowym spotkaniu 13 lutego w Elblągu Tytani Wejherowo ulegli ekipie KPR Elbląg 26:22.

Wejherowscy piłkarze ręczni wreszcie rozpoczęli rundę rewanżową rozgrywek I ligi. Pierwszy mecz, który miał się odbyć w Wejherowie, został odwołany z powodu paraliżującej komunikację zimy. Przeciwnicy z Gdańska nie dojechali do Grodu Wejhera.
W Elblągu Tytani rozpoczęli wyjątkowo źle, bo przez około 9 minut bramki zdobywali tylko gospodarze. Gdy zbliżała się 10 minuta padła pierwsza bramka dla Tytanów. Potem trwały próby zmniejszenia przewagi.
Druga część rozpoczęła się od gry „bramka za bramkę”, a po 50 minutach na tablicy świetlnej pojawił się nawet remis. Gospodarze jednak błyskawicznie odskoczyli na dwie bramki przewagi, którą utrzymali do końca meczu.
Kolejny ligowy pojedynek Tytani rozegrają w Wejherowie w sobotę 27 lutego. Będzie to mecz z SMS Kwidzyn.