Młodzi w Pałacu

Spotkanie prezydenckich doradców z przedstawicielami organizacji młodzieżowych

Od długiego czasu Prezydenccy Doradcy – Łukasz Rzepecki i Marcin Drewa spotykają się z przedstawicielami młodzieżowych organizacji i stowarzyszeń, tworząc dialog między Prezydentem RP a młodym pokoleniem.

 

Podczas rozmów omawiano organizację szkoleń i warsztatów, przygotowywanie raportów i analiz, wsparcie studenckich ruchów naukowych oraz samorządności studenckiej, organizację konferencji naukowych i dydaktycznych, a także wsparcie działań, rozwijających społeczeństwo obywatelskie.
– Konsultacje to pierwszy etap. Bardzo ważny. Wsłuchujemy się w problemy i pomysły młodzieży. Następnie powołana zostanie Rada ds. Młodzieży przy Prezydencie RP. Chciałbym, aby młodzi mieszkańcy Wejherowa mieli okazję się w niej znaleźć – mówi Marcin Drewa, Doradca Prezydenta RP.
„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.
– Zależy mi, aby jak najwięcej młodych ludzi mogło odwiedzić Pałac Prezydencki, szczególnie z powiatu i miasta Wejherowa – mówi Marcin Drewa. – Chętnych zapraszam do kontaktu marcin.drewa@prezydent.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.