Nie tylko zeszyty

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wejherowie organizuje akcję „Zeszyt dla uczniaka”. Akcja polega na zbieraniu artykułów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin.

Potrzebne są nie tylko zeszyty, ale wszystko, co może przydać się dzieciom podczas roku szkolnego. Każdy kto może wspomóc akcję, proszony jest o kontakt z Rafałem Karczem, tel: 695 650 914.
Przybory szkolne będzie też można zostawić w niektórych punktach handlowych na terenie Wejherowa i Luzina, które przyłączają do akcji, m.in. w  Centrum Handlowym „Jantar”, które jest partnerem głównym Stowarzyszenia. W sklepach pojawią się plakaty, a lista punktów, stale uaktualniana,  znajduje się na stronie www.sportwejherowo.pl.
Jednym z miejsc, gdzie można zostawić dary jest siedziba Stowarzyszenia Sportowego przy ul. Rejtana 3/20 w Wejherowie, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Plecaki, piórniki, zeszyty, długopisy, ołówki, kredki, farby itd. zostaną przekazane Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Wejherowie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.