Konkurs na walentynkowe serce

Dla małych i dużych mieszkańców Gminy Łęczyce

Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Łęczycach z siedzibą w Strzebielinie organizuje wydarzenia kulturalne dla mieszkańców mimo pandemii. Są to głównie wydarzenia online, a także liczne konkursy z nagrodami. Niedawno na stronie internetowej GIKiB ogłoszono walentynkowy konkurs „Najpiękniejsze serce z byle czego”.

 

Mieszkańcy gminy Łeczyce brali już udział w konkursach świątecznych m.in. na najpiękniejszą choinkę na wsi. Był też konkurs muzyczny „Mali kolędnicy”, który wygrała Zuzanna Klinkosz, drugie miejsce zajęła Marta Cirocka, a trzecie – Milena Chełminiacka i Tiam Karszny. Niedawno rozstrzygnięto konkurs fotograficzny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Główną nagrodę – rodzinną sesję zdjęciową – wygrywali Antoni, Hanna i Agata Klareccy z Babcią Elżbietą. Gratulujemy!
Walentynkowy konkurs „Najpiękniejsze serce z byle czego” to konkurs plastyczny, podzielony na kategorie wiekowe (od przedszkolaków po dorosłych), a prace można dostarczyć pod adres siedziby GIK-u: ul. J. Tuwima, 84-220 Strzebielino do 19.02.2021 r.
Szczegóły (regulamin) na stronie internetowej GIKiB lub na facebooku tej instytucji.

http://gik-leczyce.pl/2021/01/28/serce-z-byle-czego-2021-konkurs-artystyczny

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.