Biblioteka proponuje gry na czas ferii

Tegoroczne ferie w Bibliotece Miejskiej w Wejherowie nie mogą odbyć się w tradycyjnej formie, ale placówka zaprasza uczniów do wyjścia z domu i zagrania w gry mobilne.

 

Biblioteka przypomina grę stworzoną specjalnie na zlot fanów „Gwiezdnych Wojen” – „PO MOC!”, przygotowaną razem z Wejherowskim Centrum Kultury. Gra przeznaczona jest dla dzieci z rodzicami, młodzieży i osób dorosłych. Start ulokowany jest na skwerze Reginy Osowickiej, a meta na placu Jakuba Wejhera.
Drugą propozycją jest gra „Morskie głębiny”, dzięki której najmłodsi, prowadzeni przez sympatyczną Rozdymkę tygrysią, mogą zapoznać się z mieszkańcami mórz i oceanów. Start i meta gry znajdują się w Parku Miejskim. Z kolei uczestnicy gry „Po prostu Miś”. poznają historię pluszowego misia i innych bajkowych postaci. Gra zlokalizowana jest przy bibliotece.
Jak tylko pogoda pozwoli, wyjdźcie z domu i grajcie! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą smartfona z włączoną funkcją lokalizacji. Zainstalujcie aplikację Action Track, a w celu ściągnięcia gry skorzystajcie z wybranego kodu QR.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.