Brązowy medal Agaty Syski

Judo. Mistrzostwa Polski

Wejherowianka Agata Syska, trenująca w UKS Team Dragon Wejherowo, reprezentująca AZS AWFiS Gdańsk, wywalczyła brązowy medal w judo.

 

Mistrzostwa Polski Kadetek w judo rozgrywane były w ramach XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zamościu. Podczas zawodów Agata Syska (kat. 52 kg) uległa jedynie zawodniczce gospodarza zawodów i to w dogrywce, a pozostałe walki rozstrzygnęła przed czasem na swoja korzyść. Medal Mistrzostw Polski który zdobyła Agata jest jej życiowym sukcesem w dotychczasowej karierze.
Wcześniej, 27 września, Agata Syska podczas Pucharu Polski Juniorek Młodszych rozgrywanych w Piasecznie dotarła do półfinału, gdzie uległa po wyrównanej walce o trzecie miejsce z aktualną Mistrzynią Polski. Następnymi zawodami A. Syski były eliminacje do OOM Regionu Północnego, które odbyły się w październiku w Jezierzycach. W tych zawodach Agata nie dała szans rywalkom i wywalczyła pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie walki przed czasem.
UKS Team Dragon Wejherowo zaprasza dzieci od 4 lat, młodych adeptów judo na treningi ogólnorozwojowe na macie, gdzie dzieci mogą się „wyżyć”, skorygować wady postawy, nabrać pewności siebie i znaleźć przyjaciół: www.judodragon.pl.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.