Potrzebna i udana inwestycja miejska

Wyróżnienie dla sali przy SP nr 5

Sala gimnastyczna przy wejherowskiej „Piątce” została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku i Budowa XXI wiek”. Do 24. edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku &Budowa XXI wieku” zgłoszono 460 inwestycji z całej Polski. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 76 obiektów.

– Dla naszego miasta jest to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5 była udanym przedsięwzięciem – twierdzi Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa ds. społecznych i ekonomicznych. – Mieszkańcy Śmiechowa mają do dyspozycji wymarzoną halę sportową na miarę XXI wieku, a młodzież może w pełni rozwijać swoje sportowe pasje.
Beata Rutkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa ds. rozwoju miasta podkreśla, że inwestycje konsekwentnie realizowane w mieście, mają zachęcić mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu.
– Wachlarz dyscyplin sportowych, które można uprawiać w tej nowoczesnej hali jest bardzo szeroki – od piłki ręcznej, poprzez piłkę siatkową, koszykówkę, piłkę nożną, po tenis i badmintona – dodaje Beata Rutkiewicz.
Przypomnijmy, że to kolejna w ostatnich latach nagroda dla Wejherowa za zrealizowane inwestycje miejskie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.