Budynek Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie nagrodzony

Kompleks 10 pracowni zawodowych w nowym budynku PZS w Redzie został doceniony w konkursie „Budowa roku 2019” oraz „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Dzięki inwestycji szkoła zyskała nowe pracownie dla branż kreatywnych oraz pracownie do nauczania języków obcych i przedmiotów ogólnokształcących.

 

Powiat Wejherowski otrzymał Nagrodę III stopnia, w kategorii – Obiekty kultury, nauki i oświaty w 30. edycji konkursu „Budowa Roku 2019”, za realizację kompleksu 10 pracowni zawodowych w nowym budynku Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie.
– W konkursie oceniano m.in. rozwiązania konstrukcyjne i funkcjonalne, innowacyjne metody zastosowania materiałów budowlanych, jakość wykonawstwa oraz czas realizacji – wyjaśnia Starosta Wejherowski Gabriela Lisius. – Dlatego bardzo się cieszę, że nasz obiekt dostrzeżono i otrzymaliśmy Nagrodę III stopnia.
Konkurs organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.
Redzki kompleks otrzymał również wyróżnienie w 24. edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” W finale znalazło się 76 obiektów spośród 460 zgłoszonych inwestycji.
Warto przypomnieć, że wykonawcą inwestycji była firma Woj-Mar Mariusz Gustowski z Sopieszyna.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.