Zebranie i zabawa

ZK-P

Działacze wejherowskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego tym razem w plenerze zorganizowali zebranie sprawozdawcze. Spotkali się w Dąbrowie koło Wejherowa.

Zachowując środki ostrożności związane z epidemią koronawirusa, członkowie organizacji najpierw uczestniczyli w mszy św. w języku kaszubskim, którą odprawiono w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Wejherowie. Potem podczas zebrania w Dąbrowie referat sprawozdawczy z działalności Zreszenia w 2019 roku przedstawił prezes Zarządu Oddziału ZKP Mirosław Gaffka.
Sprawozdanie prezesa zostało przyjęte jednogłośnie. W dyskusji członkowie wejherowskiego partu rozmawiali na temat form prowadzenia działalności w warunkach epidemii.
Wykorzystując pobyt na świeżym powietrzu organizatorzy zaproponowali uczestnikom kiełbaski z grilla i przejażdżki konne bryczką. W spotkaniu wzięło udział około 60 uczestników.
Zainteresowanych informujemy, że comiesięczna msza św. z czytaniami w języku kaszubskim odbywa się w kościele św. Stanisława Kostki (parafia ś. Leona)w Wejherowie – w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 13.00.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.