Znaleziono narkotyki i papierosy bez akcyzy

Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali trzech dwudziestoparoletnich mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki.
Informacje przekazali strażnicy miejscy, którzy w pobliżu garaży na Osiedlu 1000-lecia, zauważyli dziwnie zachowujących się trzech mężczyzn. Policjanci w trakcie interwencji znaleźli przy nich marihuanę. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Podczas nocnej kontroli drogowej w jednym z zatrzymanych samochodów policjanci znaleźli 60 kg tytoniu, bez polskich znaków akcyzy. W trakcie przeszukiwania prywatnej posesji zatrzymanego mężczyzny, policjanci ujawnili w garażu trzy maszyny służące do cięcia i mielenia tytoniu.
Policjanci z Rumi na terenie prywatnej firmy, w samochodzie oraz w domu 55-letniego mieszkańca tego miasta znaleźli 100 tysięcy papierosów, 8 worków z drobno zmielonym tytoniem oraz opakowania do pakowania papierosów.
Zabezpieczone przez policjantów wyroby tytoniowe bez wymaganych znaków akcyzy, zostaną przekazane do Urzędu Celnego. MD.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.