Koncert Art’n’Voices

Śpiewanie na najwyższym poziomie

Zespół Wokalny Art’n’Voices spotkał się z wejherowską publicznością i zaśpiewał dla niej w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Wejherowie (parafia św. Leona).

Podczas koncertu zatytułowanego „Te lucis ante terminum” (Przed końcem dziennej światłości) artyści zaprezentowali utwory z płyty „Midnight Stories”, jak zwykle zbierając zasłużone brawa publiczności.
W wejherowskim kościele św. Stanisława Kostki można było usłyszeć utwory zarówno świeckie, jak i sakralne, klasyczne i rozrywkowe. Dzień przed występem w Wejherowie śpiewacy z Art’n’Voices zaprezentowali się słuchaczom w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.
Zespół Wokalny Art’n’Voices prawie od 10 lat działa na scenie muzycznej ogólnopolskiej i zagranicznej. Ten wszechstronny zespół kameralny zdobył wiele nagród i znakomitych recenzji, a także serca słuchaczy, nie tylko w Wejherowie. Jest laureatem 10 statuetek Grand Prix oraz wielu nagród na festiwalach i konkursach, których efektem są zaproszenia na najbardziej prestiżowe festiwale koncertowe m.in. „Festival des Chœurs Lauréats” we Francji.
Ostatnim sukcesem Art’n’Voices było zwycięstwo w dwóch kategoriach na jednym z najtrudniejszych, należących do korony konkursów europejskich „Tolosako Abesbatza Lehiaketa” w Hiszpanii (2019 r.), gdzie Art’n’Voices konkurował z najlepszymi zespołami światowymi m.in. z Indonezji czy Japonii.
Dotychczas Art’n’Voices wydał trzy albumy. Na płycie „Droga krzyżowa. Z Chrystusem na Kalwarii Wejherowskiej” (2013 r.), znalazły się kompozycje autorstwa liderki zespołu Anny Rocławskiej-Musiałczyk. Album „Live in Provence” (2019 r.) zawierał materiał nagrany na żywo podczas trasy zespołu po francuskiej Prowansji.
Najnowsza płyta „Midnight Stories” została wydana przez największą wytwórnię fonograficzną w Polsce – DUX, która wydaje albumy uznanych artystów w Polsce i za granicą, m.in. Krzysztofa Pendereckiego, Konstantego Andrzeja Kulki czy Pawła Łukaszewskiego.

Tydzień temu odbyła się premiera nowego teledysku Zespołu Wokalnego Art’n’Voices. Utwór „Evening Star” autorstwa Michała Ziółkowskiego z albumu „Midnight Stories”. można wysłuchać oraz obejrzeć na: https://www.facebook.com/artnvoices/

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.