Przed końcem światłości

W sobotę koncert zespołu Art’n’Voices

Znakomity i wielokrotnie nagradzany Zespół Wokalny Art’n’Voices wystąpi wkrótce w Wejherowie. Koncert, któremu patronuje „Puls Wejherowa”, odbędzie się w parafii św. Leona, w kościele pw. św. Stanisława Kostki już w najbliższą świąteczną sobotę 15 sierpnia o godz. 18.45 (po mszy św. wieczornej).

W programie koncertu zatytułowanego „Te lucis ante terminum” (Przed końcem dziennej światłości) znajdą się utwory a cappella z najnowszej płyty zespołu „Midnight Stories”.
Wstęp wolny, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa publiczności (obowiązuje zakrycie ust i nosa). W imieniu zespołu i organizatorów serdecznie zapraszamy na to wydarzenie muzyczne.
Przypomnijmy, że grupa Art’n’Voices zaśpiewała pieknie w lutym br. kościele pw. NMP Królowej Polski przy ul. Rybackiej, w ramach promocji płyty „Midnight stories” (zdjęcie poniżej).
Materiał płyty składa się z utworów młodych kompozytorów, należącyh do czołówki polskich twórców muzyki współczesnej. Obok nazwisk takich jak Marek Raczyński, Szymon Godziemba-Trytek, Michał Ziółkowski, Zuzanna Falkowska, Jakub Szafrański, Michał Malec znajdują się kompozytorzy ze środowiska pomorskiego: Anna Rocławska-Musiałczyk oraz Kamil Cieślik.
Tematyka płyty nawiązuje do tytułu „Midnight stories” czyli nocnych opowieści. Kojarzą się one z różnymi obrazami, takimi jak sen, kołysanki, mroczne sekwencje, refleksje, a także nocne zabawy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.