Wakacje w bibliotece

PiMBP we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Pedagogiczną-Filia w Wejherowie organizuje „Wakacje w Bibliotece” pod hasłem: „W bibliotece jak w domu – bezpieczne spotkania z książką”.
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat odbywać się będą od 2 do 19 lipca br. w godzinach 10.00- 13.00.
W tym roku wszyscy uczestnicy wezmą udział w Turnieju Drużyn, natomiast trzy tygodnie zajęć zostały podzielone na bloki tematyczne. I tak, zaplanowano tydzień artystyczny w dniach 2 -5 lipca, tydzień regionalny od 9 od 12 lipca oraz tydzień sportowy, w dniach 16-19 lipca
Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy, a decydująca jest kolejność zgłoszeń. Informacje i zapisy w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży: 58-677-65-75.

Oferta wakacyjna dla dorosłych
W pierwszej połowie sierpnia odbędą się warsztaty malarskie poprowadzone przez plastyczkę, panią Longinę Wysocką. Tematyką spotkań będzie „Wejherowo i jego historia w obrazach”.

Teatr i wróżka
W czasie wakacji, każdy piątek w Bibliotece odbędą się spektakle teatralne dla dzieci w wykonaniu grupy „Duet” z Krakowa.
Oto program przedstawień.
5 lipca – godz. 10.00
„Pszczółka Kaja
i Przyjaciele”
12 lipca – godz. 10.00
„Dziadek do orzechów”
19 lipca – godz. 10.00
„Przygody Małpki
Miki-Fiki”

Przez całe wakacje w godz. 10.30-11.00 w bibliotecznym kąciku dla dzieci, odbywać się będą „Literackie spotkania z Wróżką”

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.