Zielone balkony, okna i ogrody

Zgłoszenia do końca lipca

Tylko do 31 lipca br. można zgłaszać obiekty do konkursu na najładniej ukwiecony i zazieleniony balkon, okno lub ogród na terenie Wejherowa. Konkurs odbywa się w naszym mieście po raz 23.

Konkurs będzie przeprowadzony w zmienionej formule, bo ze względu na panującą epidemię koronawirusa, tegoroczna edycja zostanie przeprowadzony bez wizyty komisji, na podstawie nadesłanych fotografii, a informacja o przyznaniu nagrody zostanie przekazana pocztą. Konkurs pozwala docenić najpiękniejsze wejherowskie balkony, ogrody i ogródki działkowe. Organizowany jest w trzech kategoriach: balkony, okna w domach jedno- i wielorodzinnych; ogrody przydomowe oraz ogrody działkowe.
Każdy zgłaszany obiekt do konkursu musi być sfotografowany przez właściciela – należy przesłać tegoroczne fotografie – maksymalnie 5 szt. dla kategorii balkony, okna w domach jedno- i wielorodzinnych lub 10 szt. dla kategorii ogrody przydomowe i ogrodów działkowych. Zdjęcia powinny przedstawiać całą aranżację balkonu, rabaty lub ogrodu, tak aby pokazać obiekt w pełnej okazałości, a nie tylko pojedyncze kwiaty czy elementy dekoracyjne. Zdjęcie takiego elementu może znaleźć się jako uzupełnienie do zgłoszenia – maksymalnie 1-2 zdjęcia.
Zgłoszenia należy przekazać drogą mailową na adres:
ochrona.srodowiska@um.wejherowo.pl
w tytule należy napisać: „Konkurs ogrody, balkony 2020”
lub na skrzynkę podawczą Urzędu Miejskiego w Wejherowie,
ul. 12 Marca 195, 84-200 Wejherowo do dnia 31 lipca 2020 r.

Do 31 sierpnia 2020 r. komisja wyłoni spośród zgłoszonych ofert konkursowych, po trzy miejsca w każdej kategorii, za których zdobycie zostaną przyznane nagrody pieniężne.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.