Kino w WCK już działa

Z wielką ostrożnością

Wejherowskie Centrum Kultury – Filharmonia Kaszubska wznowiła działalność po przerwie, wywołanej epidemią. Na razie rusza kino oraz wystawy we foyer i galerii. Jak informują pracownicy WCK, dołożyli wszelkich starań, żeby zadbać o bezpieczeństwo uczestników seansów filmowych i innych wydarzeń kulturalnych.

Kino w Wejherowskim Centrum Kultury wznowiło działalność od 27 czerwca.
– Czekaliśmy na tę chwilę z niecierpliwością, ale niebezczynnie – mówi Adam Szulc, kierownik Działu Promocji i Marketingu Wejherowskiego Centrum Kultury. – Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo po przekroczeniu progu Filharmonii Kaszubskiej. Niestety nie będziemy mogli powrócić w pełnym zakresie działalności, ale wierzymy, że uda nam się zapewnić atrakcyjne formy spędzania czasu przez znakomite propozycje filmowe, ciekawe wystawy prezentowane w foyer oraz w przestrzeni naszej galerii. Wszystkie seanse i wydarzenia będą odbywały się z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Uzgodniliśmy ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną rozwiązania, które pozwolą zmaksymalizować bezpieczeństwo widzów, bo to oni zawsze byli, są i będą dla nas najważniejsi.
Udział w seansach kinowych dopuszczalny będzie wyłącznie pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Na widowni udostępniona zostanie zmniejszona liczba miejsc na sali – rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem wolnego miejsca między widzami. Zakup biletów do kina będzie możliwy za pośrednictwem strony internetowej: www.wck.org.pl oraz w kasach: od poniedziałku do piątku w godz. 15 – 20, a w weekendy – na godzinę przed pierwszym wydarzeniem do godz. 21.
Kontrola biletów będzie odbywała się w sposób bezdotykowy. Podczas zakupu każdy zostanie poproszony o podanie swoich danych kontaktowych, na wypadek stwierdzenia u któregoś z widzów lub pracowników kina zakażenia SARS-CoV-2. Obowiązuje dezynfekcja dłoni i pomiar temperatury przy wejściu do Filharmonii. Więcej informacji można uzyskać na
www.wck.org.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.