Animator sportu, sędzia i zawodnik

Podziękowania dla Leszka Lendy

Leszek Lenda wieloletni animator zawodów sportowych, a zwłaszcza turniejów amatorskich w piłce nożnej zakończył swoja pracę oraz działalność społeczną, odchodząc na emeryturę. L. Lenda był członkiem i działaczem TKKF; organizował, prowadził i sędziował zawody, będąc również licencjonowanym menedżerem sportu. Sam brał udział w różnych zawodach sportowych osób niepełnosprawnych.

Grupa sportowców amatorów z wielkim żalem zareagowała na decyzję L. Lendy o pożegnaniu się z działalnością społeczną i sportową. W tym gronie znaleźli się członkowie zespołów piłkarskich biorących udział w amatorskich rozgrywkach halowej piłki nożnej. Są to kapitanowie Drużyn Oldbojów: Leszek Stebnicki – BOR HYD, Jarosław Sobczak – Nordika, Sławomir Czerwiński – Sychowianka, Piotr Zadrowski – Avans oraz Wojciech Pionk – Pro Sport.
– Pragniemy podziękować panu Leszkowi Lendzie za organizację halowych turniejów piłkarskich – powiedział Wojciech Pionk. – Przez wiele lat mogliśmy się spotykać i rywalizować w sportowo-przyjacielskich zawodach. Turnieje te podtrzymywały więź piłkarską. Pomimo dużej różnicy wieku między zawodnikami, liczącymi od 35 do 55 lat, a nawet więcej, duch sportowy w uczestnikach nie ustawał. Wynik sportowy był drugorzędną sprawą, bo liczył się ruch i dobra zabawa. Będzie nam brakowało Pana Leszka, który przez wiele lat z wielką pasją i zaangażowaniem organizowała nam turnieje sportowe
Kapitanowie drużyn oldbojów odwiedzili Leszka Lendę i uroczyście podziękowali mu za wiele lat współpracy (wszyscy na zdjęciu po prawej).

Po lewej: Jedna z amatorskich drużyn – Pro Sport.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.