Młodzi ludzie z narkotykami

Amfetamina i marihuana

W niemal każdym wydaniu „Pulsu” przekazując informacje z policyjnych kartotek, piszemy o narkotykach. Co gorsza, te niebezpieczne dla zdrowia i życia substancje posiadają i używają głównie bardzo młodzi ludzie.

Policjanci z Redy zatrzymali w Wejherowie przed północą 22-latka w związku z posiadaniem narkotyków. Mężczyzny na jednej z ulic miasta, zwrócił uwagę swoim zdenerwowaniem. Okazało się, że miał przy sobie zwitki foliowe z zawartością białego proszku oraz z suszem roślinnym.
Mundurowi zabezpieczyli substancje i sprawdzili je testerem do wykrywania narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Policjanci zabezpieczyli narkotyki do dalszych badań. Mężczyzna został zatrzymany. Za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Z kolei policjanci z Posterunku Policji w Luzinie podczas legitymowania młodego mężczyzny zwrócili uwagę na jego niepokój. Okazało się, że 17-latek miał przy sobie zawiniątko z roślinnym suszem. Policjanci zabezpieczyli narkotyki do dalszych badań.
Podczas przeszukania mieszkania chłopaka policjanci znaleźli niewielką ilość marihuany. 17-latek został zatrzymany. Zgodnie z przepisami osoba 17-latnia popełniająca przestępstwo odpowiada jak dorosły, dlatego teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3, podobnie jak w poprzednim przypadku.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.