Nowoczesne wyposażenie

Kolejne zakupy dla SP nr 5

W ramach kolejnych zakupów wyposażenia do nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 trafiły meble, które będą wykorzystywane przez uczniów i nauczycieli. Koszt zakupów wyniósł 61 tys. zł.

Z zakupów zadowolona jest Beata Dampc, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Wejherowie. Nowe meble, m.in. biurka, ławki do szatni, regały, szafki z wieszakami i krzesła, będą stanowić wyposażenie magazynów sprzętu sportowego, pomieszczeń dla uczniów oraz dla nauczycieli wychowania fizycznego, a także pomieszczeń porządkowych.
– Profesjonalne wyposażenie szkół i placówek sportowych świadczy o ich prestiżu i renomie – wyjaśnia Beata Rutkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa. – Dotyczy to nie tylko nowoczesnego sprzętu sportowego, ale także mebli, które stanowią zaplecze dla uczniów oraz kadry.
Przypomnijmy, że wcześniej miasto kupiło sprzęt sportowy m.in. bramki do gry w piłkę nożnej i unihokeja, ławki gimnastyczne, drążki, materace, a także stół do tenisa stołowego. W ramach sportowego wyposażenia szkoła otrzymała także akcesoria m.in. różnego rodzaju siatki do gier zespołowych oraz sprzęt sportowy: piłki lekarskie, do siatkówki, piłki ręcznej, halowej i koszykówki, kije do unihokeja, rakietki do tenisa stołowego i badmintona.

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 5 w Wejherowie znalazła się w finale XXIV edycji ogólnopolskiego plebiscytu internetowego na najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce. Głosy w konkursie „Modernizacja Roku” można oddawać do 3 sierpnia br. na stronie organizatora: modernizacjaroku.org.pl.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.